Potkejme se na Facebooku

Diskografie


Hudební tituly, DVD, zpěvníky a další prezentační předměty Ginevry můžete objednávat v našem OBCHŮDKU, kde najdete i ukázky písní:


(Ginevra music z.s. není plátce DPH)

Upozornění:
objednávky do 15. prosince 2017 včetně rádi vyřídíme do Vánoc.
Po tomto datu již nemůžeme zaručit jejich včasné dodání.
Děkujeme za pochopení a přízeň.


Nové CD ,,Na ostří meče"


(křest CD Ginevra 14.12.2014)

Na ostří meče
Zlomená hůl

Nenasytný mnich
Panská laň
Trubadúr
Slepý žebrák
Právo první noci

Chlívkový lapka
Přelícký zvon
Kaše
Tadeáš a Leonard
Jiřík z Poděbrad
Polidovka

DVD/CD - Ginevra 15 let ,,živě"


                                                        (křest DVD/CD Ginevra 15let živě 15.12.2012)

2CD - Divný povoz

  (křest CD Divný povoz 29.11.2009)

Poslední milá
Panna a Baba
Cikánka
Starý dub
Divný povoz
Beránek a kozel
Rozloučení
Lakomec
Rekruti
Až na onen svět
Kolombína
Carpe diem


 • Vaši trpělivost s poněkud delším zrodem našeho nového CD bychom chtěli odměnit malým překvapením - mimo běžného nosiče s našimi písněmi jsme připravili za pomoci kamaráda Vladimíra Mrvy, herce a režiséra příbramského divadla, ještě jedno „tak trochu jiné CD“. Pro chvíle jeho poslechu jsme se z muzikantů a interpretů převtělili do skupinky demoralizovaných žoldnéřů Valdštejnova vojska. Tato zdánlivě nesourodá společnost má po smrti svého generalissima delikátní poslání - dopravit velitelovo tělo tajně, v bedně od střelného prachu, do valdické kartouzy k pohřbení. Ač je děj „našeho“ snažení zasazen do předjaří roku 1634, je role postav námi ztvárněných nadčasová a odvíjí se v pomyslné rovině. To další dva zúčastnění muži, průvodci po textech našich písní, ti stojí již nohama pevně na zemi, tedy přesněji, sedí na kozlíku vozu taženého koněm a symbolicky projíždějí jednotlivými písničkami tak, jak jsou na hudebním CD poskládány.
  Pokud tedy máte chuť a náladu, zaposlouchejte se a vstupte společně s námi na „Cestu životem“, po které každý z nás, i když v jiném čase, putuje. Tak nasedat, vyrážíme!

CD - ...písně vánoční od Ginevry


                                             CD - Rada za groš

Ať žije král!
Svatební košile
Jedová chýše
Šílená rybářka
Růže z Kamýku
Marie a Daniel
Kostlivec
Rada za groš
Zvedej sklenici
Kobylí skála
Černý rytíř
Podívej
Stížnost vrchnosti
Vita Quam

 

 • Vážení posluchači, milí přátelé a kamarádi. Pro některé „konečně“, pro někoho „už zase?“ se Vám dostává
  do ruky naše, v pořadí třetí, CD. Vás, kteří naši muziku máte takříkajíc pod kůží, se snažíme překvapit něčím novým, neotřelým, ale přesto typicky „ginevrovským“. Vás, kolem kterých některá z našich písní zatím jen prolétla, bychom chtěli upoutat a nabídnout něco, co by mohlo být příjemné uším a pohladilo Vás po duši. Možná je to přání hodně smělé, ale snad ne nemožné.
  Písně v našem podání je možné si poslechnout na českých hradech a zámcích, historických slavnostech, festivalech, koncertech, zkrátka, kdo si chce Ginevru najít, někde na ni určitě natrefí. Pokud jste zaslechli někde zajímavý, nejlépe pikantní či krutý příběh z historie třeba Vašeho kraje, dejte nám vědět, napište, zajděte za pódium, rádi Vás uvidíme. Přejeme Vám příjemný poslech.

CD - ..... tak do plnejch džbánů

Červená Lhota
Píseň starého mládence
Zeman
Jenda
Brána
Poslední jelen
Do rána bílého
Paní z Jedle
Zvon
Dřív než oči zavřeš
Žoldák
Půlnoční rej
Zpověď
Do plnejch džbánů

 • Říká se , že člověk míní a časy mění. Právě toto rčení se v našem případě nenaplnilo a tak jsme se v červnu 2002 vrátili do studia AV Servis ve Vyšším Brodě , abychom zde u Honzy Friedla natočili své, v pořadí druhé , album s názvem … tak do plnejch džbánů. Při výběru písní jsme vsadili nejen na známé, posluchači aplaudované, písně jako např. ,, Do rána bílého“ nebo ,,Dřív než oči zavřeš“, ale zařadili jsme sem i písničky zbrusu nové, které vznikly opět na základě různých pověstí , ale i momentální nálady a mohou být proto považovány za nadčasové. Pro grafické zpracování bookletu jsme šli najisto k paní Ladě Poppy a aby ani Vaše oči při poslechu nepřišly zkrátka, vložili jsme do bookletu mimo textů písní s akordy také několik fotografií z naší návštěvy křivoklátské mučírny.
CD - Bída

(dočasně vyprodáno)

Bůh v nás
Voják
Příbramské korbele
Moře
Irisdayne
Opat Jan
Krutá Kateřina
Ir Bran
21. Červen 1621
Mistr kat
Bída
Ranní ptáče

 • Naše první album s názvem Bída jsme vydali vlastním nákladem za pomoci dobrých lidí, kterým patří velký
  a srdečný dík. Jmenovitě: Illa original modell z Příbrami, Michalovi Juppovi Konečnému a celé redakci
  Folk & Country , divákům Zahrada 2000 . Zhruba polovina desky byla točena v pražském studiu Dante music
  u Dana Hofrichtera a větší část alba jsme dotočili u Honzy Friedla ve Vyšším Brodě. To ještě hodný Honza nevěděl, když věnoval na Zahradě 2000 velkorysou cenu (10 dní ve svém studiu), že tam na základě udělení pořadatelů Zahrady, s přihlédnutím na hlasování diváků, poputujeme zrovna my. V AV Studiu byla perfektní spolupráce a s Honzou Friedlem si dodnes posíláme pohledy z dovolených. Pokud bychom natáčeli druhou desku, tak víme, kde panuje rodinná atmosféra a mají dobré koblihy.